Menu
Menu
Váš košík

Každý den rozvážíme nákupy našich zákazníků po celé Praze. Pro rozvoz využíváme vozy firmy Petit Forestier. Jedná se o vysoce profesionální chladící automobily, které udržují danou a přesnou teplotu po celou dobu rozvozu. Rozvozová auta každý den dezinfikujeme a to jak jejich přepravní prostor, tak prostor řidiče.Náš tým je vybaven rouškami a rukavicemi. Zboží předáváme maximálně bezkontaktně v kartonových krabicích nebo papírových taškách. I v této nelehké době dbáme na ekologii a společenskou odpovědnost.

  • Rozvoz po Praze je u nákupu nad 1 000 Kč zdarma.
  • U nákupu do 1 000 Kč je za 99 Kč.

Možnost je domluvit se i na závozu mimo Prahu, ale jen v případě většího nákupu. Tato možnost pouze na základě domluvy.

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nevynášíme nákupy do pater. Vyjímkou jsou lidé v rizikových skupinách (onkologicky nemocní nebo jinak oslabení lidé, senioři apod.). V případě, že do této skupiny patříte, tak nám to prosím uveďte do poznámky při objednávce. My se následně postaráme o bezpečné doručení Vašeho nákupu až k Vašim dveřím.

V případě, že jste v karanténě, tak to do objednávky uveďte také a prosíme Vás o vyvarování se styku s našimi zaměstnanci. Nákup Vám v tomto případě zanechají za dveřmi, odstoupí a vzdáleně dohlídnou na to, že si nákup převezmete. Děkujeme !!