Menu
Menu
Váš košík

U nás zakoupené zboží si můžete vždy vyzvednout bezkontaktně a zdarma v naší provozovně, případně nechat zavést v rámci Prahy.

Doba určená pro vyzvedávání nákupů v naší provozovně je: pondělí až sobota od 9:00 do 18:00 hod. v neděli dle dohody.
Stačí když k Battistově cihelně přijedete, před tím nám hlásíte SPZ Vašeho auta. My Vás tak při příjezdu poznáme a nákup Vám naložíme přímo do kufru Vašeho auta.

Mapu a fotografie našeho objektu najdete zde. Pokud i tak náhodou zabloudíte, tak nás můžete vždy kontaktovat na naše telefonní číslo 725 359 204.

Bezkontaktní nákup Foodin point

Foodin market je místo, kde můžete bezpečně a bezkontaktně nakoupit a vše si převzít přímo z Vašeho auta.

Výdejní místo pro objednané a zaplacené nákupy je v Battistově cihelně, kterou najdete na adrese: Prácheňská 24, Praha 8 - Ďáblice.

Zde je mapa, jak nás jednoduše najdete. 

Pro objednávku si můžete přijet v domluveném termínu. Prosíme, nejezděte mimo něj. Stačí jen zastavit autem u našeho areálu (vjezdové brány na parking) a my dle Vaší SPZ poznáme, který nákup Vám máme připravit a vydat. Nákup Vám připraví náš zaměstnanec, který bude vybaven jednorázovými rukavicemi a rouškou. Ideální předání nákupu je přímo do kufru Vašeho auta.

Věříme, že s nákupem budete spokojeni a uvítáme Vaší zpětnou vazbu, abychom na případných nedostatcích mohli ihned pracovat.

Zároveň Vás prosíme o vstřícnost v případě drobných zpoždění. Vše pro vás připravujeme v krátkém čase jako reakci na vzniklou situaci. Děkujeme našim partnerům Petit Forestier a Storyous, kteří nám v tomto projektu pomáhají.

Rozvozy objednávek v rámci Prahy

Náš tým je vybaven rouškami a rukavicemi. Zboží předáváme maximálně bezkontaktně v kartonových krabicích nebo papírových taškách. I v této nelehké době dbáme na ekologii a společenskou odpovědnost.

  • Rozvoz po Praze je u nákupu nad 1 000 Kč zdarma.
  • U nákupu do 1 000 Kč je za 99 Kč.

Možnost je domluvit se i na závozu mimo Prahu, ale jen v případě většího nákupu. Tato možnost pouze na základě domluvy.

Z bezpečnostních a hygienických důvodů nevynášíme nákupy do pater. Vyjímkou jsou lidé v rizikových skupinách (onkologicky nemocní nebo jinak oslabení lidé, senioři apod.). V případě, že do této skupiny patříte, tak nám to prosím uveďte do poznámky při objednávce. My se následně postaráme o bezpečné doručení Vašeho nákupu až k Vašim dveřím.

V případě, že jste v karanténě, tak to do objednávky uveďte také a prosíme Vás o vyvarování se styku s našimi zaměstnanci. Nákup Vám v tomto případě zanechají za dveřmi, odstoupí a vzdáleně dohlídnou na to, že si nákup převezmete. Děkujeme !!